محل تبلیغات شما

سلام دوستان.
چند وقت نبودم من.چهرازی هم حدود دوماه نبود. چیز جدیدی تو این مدت دستگیرم نشد، فقط یکسری نظر هست که میتونه قابل قبول باشه،میتونه هم نباشه.
قسمت 25 چهرازی به اسم ( الف ) اومد و چیزی حدود دو دقیقه هم بیشتر نبود که واضح هم نبود اصلا و خیلی ها شاکی بودن از این قضیه و انتقاد های زیادی شده بود. آقای سرمنگانی پیج رادیو چهرازی رو فالو نکرده بود و بعد از قسمت 24 فالو کرد. ایشون ثابت کردند (برای من این ثابت شده) که هر وقت قراره قسمت جدید چهرازی بیاد، از قسمت های پیشین رادیو چهرازی پست و استوری زیاد میذارن، مثلا وقتی فصل جدید چهرازی تو پاییز 98 میخواست بیاد، ایشون از اواسط شهریور استوری های زیادی از قسمت های قدیم چهرازی میذاشتند و یا مثلا بی دلیل عکس ابراهیم چهرازی رو استوری میکردند و یکبار هم نامه های قدیمیِ محرمانه که درباره جمشید آموزگار و ابراهیم چهرازی بوده رو ایشون استوری میکردند. و حالا اخیرا دو سه تا پست آخرشون قبل از قسمت25 ، چهرازی بوده.(ویدیوی پست دو تا حاجی فیروز هستند که دارند میرقصند. و پست های قبل)
وقتی قسمت جدید چهرازی اومد،ایشون استوری کردند پست رو از پیج خود چهرازی، و استوری بعدی که گذاشتند،یک متن بود با همون تصویر زمینه قسمت 25 چهرازی(هواپیما و ماهی سیاه) بعد متنی که نوشتند یک جورایی برگرفته شده از داستان آقای صمد بهرنگی به نام ماهیِ سیاه کوچولو، بود.
بعد از این استوری یک استوری دیگه گذاشتند از دایرکت هایی که بهش دادند و شاکی بودند از این که چرا بعد از این همه مدت اینجوری بود این اپیزود؟
و واکنش ایشون جالب بود . نوشته بودند که (((چرا این هارو به من میگید؟ چهرازی خودش پیج داره و کامنت هاش هم بازه.* چیزی که معلومه اینه که این قسمت الف هست و قسمت بعدی کاملشه* من هم مثل شما طرفدارشم و فقط به اشتراک گذاشتم))) که مثلا خواستند بفهمونن که من نویسنده یا اعضای اون رادیو نیستم. ولی با اطلاعاتی که دادند و استوری ها و پست ها، میشه احتمال داد که 90 درصد ایشون هستند
خلاصه که من مارال هستم و هیچی از دستم در نمیره.
اگه نبودم، باهارتون پیشاپیش مبارک.

نویسنده چهرازی . / آپدیت 26اسفند98

نویسنده چهرازی کیست؟

چهرازی ,استوری ,قسمت ,هم ,پست ,های ,از این ,و استوری ,جدید چهرازی ,از قسمت ,بعد از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها