محل تبلیغات شما

سلام دوستان.
من مارال هستم و خیلی وقته که دارم چهرازی رو دنبال میکنم و باهاش زندگی میکنم و شاید بتون بگم که از اپیزود پاییز چهرازی من افتادم دنبال این که نویسنده چهرازی کیه و گویندش و .
متاسفانه این رادیو چهرازی نخواسته که اعضای خودش رو لو بده و اگر میخواست که تیم خودش رو معرفی کنه از همون اول معرفی میکرد دیگه، چه کاریه؟ والا
حالا تو این وضعیتی که چهرازی تیم خودش رو لو نداده افرادی سودجو ادعا کردند که نویسنده چهرازی هستند . حالا یه سریا پررو پررو خودشون اومدن گفتن که این رادیو مال منه و چهرازی نوشتن کار هرکسی نیست و . یه سریا هم که آخر هر متنی که تو کانالشون مینویسند یه رادیو چهرازی هم میچسبونن و حتی اداش رو هم در میارند که بگن منم.
حالا من چون دختری باهوش و جسور و کارآگاهی هستم. پیگیر این قضیه شدم و به تعداد کمی مشکوک شدم که به نظر من این افراد مشکوک هستند. تکرار میکنم" به نظر من " . یعنی من فقط نظر و شک خودم رو میگم و احتمال داره که اشتباه باشه. ولی به مرور میفهمیم.
خب.
اول از همه آقای حمید سلیمی
ایشون خودشون چندباری تکرار کردند که من نویسنده چهرازی نیستم. ولی باتوجه به مجموعه پادکست اتاق سردآبی که نوشتن و فضای آسایشگاه و متن مشابه و برخی تیکه کلام هایی که داره . مشکوک به این قضیه هستند.
گزینه دوم آقای محمد امین چیتگران
ایشون چند سال پیش اومدن ادعا کردند که چهرازی فصل جدیدش داره میاد. ولی در اون سال نیومد و فقط انگار که کسی اشتباها بهش گفته بوده.کسی که خودش هم مدعی این قضیه بوده. درصد شکم رو این آقا خیلی کمه. چون خودش مدعی شد ولی تازگیا اومد گفت که من همکاری با چهرازی ندارم. چرا؟ چون واقعا نداره. چرا؟ چون اگه داشت همون موقع میومد چهرازی.
گزینه سوم آقای امیرحسین سرمنگانی
ایشون به نظر من بیشتر از همه مشکوک هستند.
میگید چرا؟ خب بهتون میگم.
ایشون در اردیبهشت سال 98 یک پستی در اینستاگرام گذاشتند که ویدیو برای اپیزود پاییز چهرازی بود ولی کپشن زیر ویدیو برای قسمت 21 چهرازی بود که تازه مهر ماه منتشر شد و هشتگ های #مفلوک #چهرازی #21 رو هم زیر این کپشن ( من ساکتم ، ولی حواسم بهت هست ) درج شده بود.
اسکرین شات از این پست گرفتم. و خواهم گذاشت. و جالب اینجاست که وقتی رفتم بهش این موضوع رو گفتم، بعد از چند دقیقه رفت پست رو پاک  کرد و پیام من هم تو دایرکت سین نکرد
مورد مشکوکی بعدی رو یکی از دوستان بهم گفتند . و اون هم اینه که وقتی قسمت 22 چهرازی اومد، ایشون یک یا دو دقیقه زودتر از پیج چهرازی تو کانال   خودشون گذاشتند . وقتی دوستمون تو رباتی که برای ارتباط تو کانالش گذاشته بود پیام داد که چرا زودتر گذاشتی، اون پادکست رو پاک کرد . متاسفانه فرصت نشده از این قضیه اسکرین بگیرن و چیزی نداریم و فقط در حد حرف هست.
و در آخر ؛ ایشون در روز یازده آبان98 ساعت حدودا 14 ، یک استوری با تم آبی گذاشتند و خیلی ریز در بالای صفحه به صورت وارونه نوشته بودند که 23 بیاد یا زوده؟  و این استوری رو بعد از حدود چهل دقیقه پاک کرد و قسمت  23 چهرازی دقیقا چند ساعت بعد( 13 الی 14 ساعت بعد فکر کنم) تو پیج اصلی چهرازی پخش شد و ایشون هم پست رو از پیج چهرازی استوری کردند و نوشتند " اینم قسمت23 "  ( اسکرین شات ها هست و گذاشته خواهد شد)
ایشون تا به حال در این باره مستقیما ادعایی نکردند و  با پاک کردن پست هاشون نخواستند که کسی شک کنه بهشون. ولی دیگه مارال اینجاست و کسی نمیتونه از دستش درره.
شما هم اگر به کسی مشکوک هستید به من بگید تا پیگیری کنم .***در ضمن، برای اطلاع بیشتر به صفحه اصلی این وبلاگ برید، فقط این مطلب درباره چهرازی نیست****

نویسنده چهرازی . / آپدیت 26اسفند98

نویسنده چهرازی کیست؟

چهرازی ,رو ,هم ,تو ,ولی ,مشکوک ,این قضیه ,نویسنده چهرازی ,کردند که ,نظر من ,به نظر ,اپیزود پاییز چهرازی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرجع دانلود آهنگ های عاشقانه فارسی